Договір-оферта та політика безпекиЗдійснюючи проплату на користь нашої компанії Ви погоджуєтесь з тим, що:

Послуги надаються "як є" і функціонал не допрацьовується на запит клієнта. Ви купуєте готовий продукт без можливості його подальшої модифікації. Весь необхідний функціонал модерування Вашого майбутнього сайту є у Вашій адмінпанелі, модерацією та наповненням сайту Ви повинні займатися самостійно. При цьому слід зауважити, що для цих дій не потрібно вміти розумітися на програмуванні або мати освіту в галузі IT. Насправді освоїти цю адмінпанель набагато простіше, ніж Windows. Єдиний випадок доопрацювання функціоналу з нашого боку - виявлена ​​Вами помилка програми, що потребує усунення.

Наша зона відповідальності - хостинг і працездатність сайту на хостингу. За доменне ім'я, його обслуговування, продовження та своєчасну оплату відповідаєте Ви. Якщо ви забули продовжити доменне ім'я, і ​​ваш сайт став недоступним, це ваша вина, а не наша. При цьому слід зауважити, що далеко не кожна помилка роботи сайту на хостингу – наша помилка. У 90% випадків недоступність сайту або його не коректна робота буває пов'язана з DDOS атаками, переїздами хост провайдера на нове "залізо" / в новий центр дата, перебоями в мережі. При цьому ми зобов'язуємось робити все від себе можливе для максимально коректної та швидкої роботи Вашого сайту.

Ми не розголошуємо дані про свою архітектуру та технології. Це - безпека нашого бізнесу та збереження сайтів наших клієнтів. Не маючи цієї інформації, набагато складніше для зломщика зламати сайт, злити базу, видалити/змінити дані на сайті нашого клієнта.

Ця політика одна для всіх клієнтів. Ми не надаємо нашим клієнтам доступ до коду сайту та/або бази даних. Так як для хакера не проблема під виглядом клієнта заплатити 20$ та отримати доступ до архітектури.

Ще слід зазначити, що оскільки наповненням сайту займається клієнт, тобто Ви, то всю відповідальність за контент, розміщений на сайті, також несе клієнт, тобто Ви. У тому числі й за порушення цим контентом норм українського та світового законодавства. Погоджуючись із договором-офертою, Ви автоматично приймаєте і цей пункт правил.

І останній пункт. У разі згортання бізнесу та виходу з ринку нашої фірми з тих чи інших причин ми зобов'язуємося передати вихідний код, бази та контент сайтів кожному окремому клієнтові. Вихідний код і структура бази буде та сама для всіх клієнтів, а наповнення бази і контент кожному клієнту віддамо свій. Єдиним випадком невиконання цього пункту є форс-мажор, коли у нас технологічно немає доступу до коду та контенту. Таким форс-мажором може бути війна, рекет, фізичне знищення даних на серверах у дата-центрі шляхом злому тощо.

Все влаштовує? Тоді прохання ознайомитись із процедурою замовлення.