Договір-оферта та політика безпекиЗдійснюючи проплату на користь нашої компанії Ви погоджуєтесь з тим, що:

Послуги надаються "як є" і функціонал не допрацьовується на запит клієнта. Ви купуєте готовий продукт без можливості його подальшої модифікації. Весь необхідний функціонал модерування Вашого майбутнього сайту є у Вашій адмінпанелі, модерацією та наповненням сайту Ви повинні займатися самостійно. При цьому слід зауважити, що для цих дій не потрібно вміти розумітися на програмуванні або мати освіту в галузі IT. Насправді освоїти цю адмінпанель набагато простіше, ніж Windows. Єдиний випадок доопрацювання функціоналу з нашого боку - виявлена ​​Вами помилка програми, що потребує усунення.

Наша зона відповідальності - хостинг і працездатність сайту на хостингу. За доменне ім'я, його обслуговування, продовження та своєчасну оплату відповідаєте Ви. Якщо ви забули продовжити доменне ім'я, і ​​ваш сайт став недоступним, це ваша вина, а не наша. При цьому слід зауважити, що далеко не кожна помилка роботи сайту на хостингу – наша помилка. У 90% випадків недоступність сайту або його не коректна робота буває пов'язана з DDOS атаками, переїздами хост провайдера на нове "залізо" / в новий центр дата, перебоями в мережі. При цьому ми зобов'язуємось робити все від себе можливе для максимально коректної та швидкої роботи Вашого сайту.

Ми не розголошуємо дані про свою архітектуру та технології. Це - безпека нашого бізнесу та збереження сайтів наших клієнтів. Не маючи цієї інформації, набагато складніше для зломщика зламати сайт, злити базу, видалити/змінити дані на сайті нашого клієнта.

Ця політика одна для всіх клієнтів. Ми не надаємо нашим клієнтам доступ до коду сайту та/або бази даних. Так як для хакера не проблема під виглядом клієнта заплатити 20$ та отримати доступ до архітектури.

Ми не надаємо послуги громадянам Росії, юрособам та фізособам цієї країни, бізнесам, частина кінцевих бенефіціарів яких є громадянами РФ, а також бізнесам, які працюють по Росії. У разі виявлення такого сайту він буде заблокований без повернення заплачених клієнтом нам коштів до подальшого розгляду. Також будь-який із сайтів може бути заблокований за офіційним запитом правоохоронних органів України.

Ще слід зазначити, що оскільки наповненням сайту займається клієнт, тобто Ви, то всю відповідальність за контент, розміщений на сайті, також несе клієнт, тобто Ви. У тому числі й за порушення цим контентом норм українського та світового законодавства. Погоджуючись із договором-офертою, Ви автоматично приймаєте і цей пункт правил.

І останній пункт. У разі згортання бізнесу та виходу з ринку нашої фірми з тих чи інших причин ми зобов'язуємося передати вихідний код, бази та контент сайтів кожному окремому клієнтові. Вихідний код і структура бази буде та сама для всіх клієнтів, а наповнення бази і контент кожному клієнту віддамо свій. Єдиним випадком невиконання цього пункту є форс-мажор, коли у нас технологічно немає доступу до коду та контенту. Таким форс-мажором може бути війна, рекет, фізичне знищення даних на серверах у дата-центрі шляхом злому тощо.

Все влаштовує? Тоді прохання ознайомитись із процедурою замовлення.